KONST / Litografier / Litografi 8368001
nr 836 8001
Litografi
80-tal, Beach, motivets mått: 56 x 86
Kondition: ej glas
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:44:02
8/7 18:50:46
15/7 14:50:34
150 kr